Vaše názory

:-)

Aj keď som beauty blogerka a možno by som mala reagovať presne naopak, musím ťa pochváliť za tento článok. Veľmi dobre si vystihla situáciu dnešných blogov. Veľa ľudí má blog len preto, že je to strašne cool napísať si na FB "pracuje v spoločnosti Blogger", ale už menej sa starajú o to, ako ich blog vyzerá a ako pôsobí na verejnosť. Presne ako píšeš - blogom chýba osobnosť ich autora. Doslova každý sa opičí a necháva sa strhnúť davom, píše o tom, čo je práve v móde, či už sú to EOS balzámy alebo tagy alebo proste čokoľvek. Ale presne ako vravíš - každý článok by mal mať nejakú hodnotu pre čitateľa. Jasné, nechcem tvrdiť, že moje recenzie sú svetoborné. Rozhodne nie a sama sa musím ešte v mnohých smeroch zdokonaliť, ale práve preto si čítam články ako je tento - aby som videla ako veci vnímajú čitatelia, prípadne ostatní blogeri a blogerky. Takže ďakujem za tieto postrehy, určite si ich každý rozumný bloger vezme k srdcu. Moc vydarený článok :-)

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!