Vaše názory

Re: Re: Pěkná úvaha

To víš, chlap :-D Přiznám se, že jednu takovou blogeru i pravidelně sleduji. V rámci korektnosti nebudu jmenovat. Maximálně přes mail :-D V otázce toho, co má ráda a co ne, zajímají mě její názory atd. Vzhledem i osobností se mi hodně líbí. Objektivně vzato ale vím, že je spousta blogů, které nabízejí podstatně lepší články, než ona. Přesto má čtenářskou základu hodně velkou a asi bych jí hodně křivdil, kdybych tvrdil, že za to může jen vzhled a nevyložila pro to úsilí v obsahu blogu. Své čtenáře si určitě najde :)

Velice děkuji za kompliment i za přání štěstí :) Osobně nemám rád lidi, kteří pošlou bezduchý komentář jen pro snahu o zviditelnění. Já se tomu alespoň snažím dávat myšlenku a vyjadřuji se jen k tématu, který mě zaujme :-D

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!