Vaše názory

Pěkná úvaha

Ahoj,

velice zajímavý pohled na věc. Bloguji hodně krátce, takže na komunitu dosud nemám pevně vyhraněný názor. Jako chlap se o nějakou kosmetiku opravdu moc nezajímám a o to snazší mám vybírání toho, co budu číst a co ne. Tvůj blog se mi vzhledově i obsahově líbí a tak mě považuj za svého nového stálého čtenáře :)

Za sebe se mi líbí hodně názorové blogy, případně téma, které mě zaujme. Ze zájmu čtu jednu bloggerku, která publikuje články o fitness, protože v rámci svého osobního rozvoje chci taky něco udělat se svojí fyzičkou. Například :) Osobně bych k tvému názoru akorát dodal, že jsem nalezl i blogy, které mají podle mého názoru sledovanost hlavně proto, že majitelka je pěkná ženská. Přitom je dost blogů, které jsou alespoň pro mě co do článků zajímavější, ale mají menší návštěvnost. To není nutně nic špatného, jen konstatování faktu.

Osobně jsem založil blog hlavně za účelem určité seberealizace. Zkusit rozjet něco vlastního a pokusit se to vybudovat a uspět s tím. Psaní mě hrozně baví a rád bych měl možnost předat svoje názory dál. Zároveň je to něco, co mě nutí nad svým životem více přemýšlet, protože jakmile se snažím zážitky zhmotnit v text, začne mi to v hlavě víc šrotovat. :)

www.lamic.cz

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!