Vaše názory

Názor

Ahooj, moc pěkný článek. :)
Beauty blogy vůbec nečtu, protože se nemaluju, takže mi to přijde zbytečné číst. Na durhou stranu je asi fajn psát recenze o těhle věcičkách, protože lidé se pak lépe rozhodnou, co si koupí a jestli jim to stojí za to. Pak je tu ale zase problém, že i přesto, že se to druhým líbilo, tak tomu dotyčnému, co si to koupil, zase ne. Haha?! :D :)
S tím odrazem autora v blogu máš pravdu. Mám ráda lidi, kteří píšou fakt z duše, dávají do něho pocity, až to na tebe úplně dýchá a ty se do toho článku ponoříš a prochází tebou autorovy pocity. Ne, že bych si tu chtěla dělat reklamu, ale aby si věděla, jak moc to znám s tím odrazem, tak na blogu tě hned přivítá mých pár slov, o čem je můj Blog. :)
S pravopisem souhlasím, a přesto jsem líná si ten článek číst po sobě a když ho pak vydám, tak tam postupně nacházím hrubky a rychle je jdu změnit... a takhle to dělám několikrát!! Jsem strašná! :D :)
Zpětná vazba je celkem důležitá. Pokud chceš mít známý blog, tak je taky fajn aspoň občas napsat komentář na jiné blogy, aby si toho lidé všimli a klikli na tvůj blog. Víš, jak to myslím? :)
Moc pěkný článek!

www.forestsilence.blog.cz

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!