Vaše názory

Reakce

Nazdárek,
vlastně s tebou vesměs souhlasím. Nemám v lásce beauty blogy - je jich moc a navíc mně kosmetika nic moc neříká. Zcela určitě, ale miluji názorové blogy - ať už jde o typ článku jako je ten tvůj nebo o recenze (musí být kvalitní). Také mám ráda blogy zaměřující se na umění a je jedno jestli literární, malířské, fotografické nebo úplně jiné.
Co se týče pravopisu. Já osobně si myslím, že mi pravopis docela jde. Jen tedy mám občas problém trefit čárku na to správné místo ve větě popřípadě na ni pro jistotu zapomenu úplně. Nemám ráda pravopisné chyby, které se týkají i/y a mně/mě ostatní chyby dokáži skousnout. :)
Určitě mě tvůj článek donutil zapřemýšlet nad vlastním blogem a i nad tím, proč vlastně některé velmi kvalitní blogy jsou nedoceněné.

https://gabux-creativity.blogspot.cz

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!