Vaše názory

Píši, píši :))

Osobně také nemám ráda beauty blogy... a také blogy s outfity. Člověk si uloží pár obrázků oblečení, udělá z toho outfit a konec, ale co ten článek má za smysl? Líbí se mi osobité blogy, blogy s fotkami, kdy člověk sdělí své zážitky či zkušenosti, také mám ráda blogy s radami a knihami, ale recenze na knihy, ale musí tam být spíše podrobný názor na knihu, co se líbilo, než jen opsán děj a toť vše. Někteří majitelé blogů neumí absolutně pravopis a to tak bije do očí, že se to ani někdy ten článek nedá číst, ale bohužel s tímto se setkáváme různě a často nejen na blogech, ale i chyby jsou v knihách... někdy ty blogy, které stojí za čtení, nejsou doceněni... a tak to bohužel je :( tvůj článek se mi líbí a stojí za popřemýšlení nad vlastním blogem :))

Karamelka
lucinciny-pribehy.blog.cz

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!