Vaše názory

30 dňová výzva

ja som sa zase nevedela odhodlať zpevniť môj zadok :-D , jak som videla tie fajné guľaté prdelky na insta tak som sa do toho dala že aj ja chcem mať takú a nie rozplasňutú jak gruľa, tak som si to uvedomila a robím drepy (ale tak ako sa majú)+výpady, môžem povedať že po fakt 9 dňoch cítim tvrdší zadok, fakt vidno ten efekt čomu som neverila ale som zvedavá na výsledok, so stravou nemám problém nie so nejaký extra jedač ale snažím sa žiť zdravo od kedy som bola tehotná moje chute sa zmenile k lepšiemu už len zelené, sem tam keď mám PMS tak si dám keksík keďže čokoládku nemôžem, :-) ,
Inak raz som si aj ja povedala, že nebudem jesť rohlík kvôli mojmu exému ale prišla som na to že to je zbytočne :-D , po týždni som to vzdala, ale jem len grahamové rožky nič iné len toto pečivo :-)
https://clodyteenmummy.wordpress.com/

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!