Vaše názory

Smrt

Moc krásný článek a skvělé otázky v dotazníku.
Jinak bych ráda vyjádřila můj pohled na Smrt.
Smrt je sestra Života. Věřím, že to není konec.. že je to začátek něčeho nového, že je to přechod do Nového Života. Nemám ani nejmenší ponětí, co je za Smrtí, kam se dostanu, co tam bude, i když mám různé představy. Ale věřím, že je nějaký Posmrtný Život.
Já si myslím, že Smrt jako taková není, protože Duše nikdy neumírá, je Věčná. Vlastně je to jenom opuštění hmotné schránky. Ale co se děje potom, kam odchází duše, jestli někde ještě je nebo se rovnou reinkarnuje do nového těla, to už nevím.
Smrt je určitě osvobození. Není důvod se jí bát. Spíš více bychom se měli bát, že před smrtí nebudeme žít a na ''konci'' toho budeme litovat.
Přijměte jí, respektujte jí, ale nebojte se jí.

„Nejméně se bojí smrti ti, jejichž život má největší cenu.“
„Smrt je odpoutáním od všech bolestí a hranicí, kterou naše utrpení již nepřekročí. Smrt nás ukládá do toho klidu, kde jsme spočívali před svým narozením.“
„Ustavičně se bát smrti je krutější než zemřít.“
„Smrt je lékem, který najdeme, kdy chceme, ale máme ho užívat co nejpozději.“

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!