Vaše názory

Strach..

Ahoj, tento školní rok mě čekají přijímačky na gympl, ale nevím, jestli je to správné rozhodnutí. Ano, vím, že tam chci, ale mám strach, jak se to bude vyvíjet tam, jestli budou učitelé schopni pomoci a vysvětlit látku znova, když jí nepochopím (tak, jak je to na základce-ne, že bych nějak často něco nechápala, ale myslím tím třeba ,, konzultace," kde jsem asi tak přibližně mohla udělat chybu atd..). Ředitel mi přišel sympatický, že dokázal vše vysvětlit, úplně mně nadchnul, ale bojím se, že když udělám chybu.. nevím no.. Měla bych asi spíše zapracovat na sebevědomí, ale u nás na základce to moc nejde..:/. No nic, zpátky k tématu.

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak končíš/te ty/vy? Ti, kteří jsou v mém okolí na gymplu, tak dojíždějí v celku brzy, někdy i nastejno jako my.

Když jsem se podívala ke kamarádovi, který je letos na gymplu myslím 2 nebo 3 rokem na učení, nepřišlo mi to zase tak těžké a dalo by se i říct, že jsem tomu rozuměla (samozřejmě mi o tom něco řekl, protože jsem se ho ptala, co to je).. tak nevím:/.

Moc tam chci, průměr a vše ostatní vyhovuje, ale stále nevím kvůli třeba té maturitě, moc jsem toho nenašla, ale to se dělá ze všech předmětů, nebo z těch, které si zvolíš? (nedělá mi problém žádný předmět, ale jsem na základce, tam to může být jinak..)

A k tomu volnému času.. takže je to jen o kousek tedy? Podle toho asi, jak se kdo učí apod..., ale.. všichni kolem mě říkají, že nemají čas pak na nic, je to jen škola, škola, škola atd..

Jaký názor na to máš/te ty/vy?

Plus ještě jedna otázka.. je pravda, že si každý učitel na gymplu myslí, že jeho předmět je ten nejdůležitější a musí být prostě vše dokonalé?

Někdo totiž říká ano, někdo ne.

To nevím už sem psát asi nebudu, je tu dostatečně-krát:D.

A co výuka jazyků? Vím, že je to škola od školy, ale jestli je to velký skok, hlavně v nich, ze základky.

Moc ti/vám budu vděčná za jakékoli odpovědi, určitě pomůžou

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!