Vaše názory

Re: Příští rok..

Co se týká vztahu, mám přítele už rok a půl a museli jsme zažít ten zlom ze základky na střední... Denně dvě hodiny dojíždím, mám více učení, báli jsme se toho, protože přítel chodí i do práce... A musím říct, že jsme se báli zbytečně... Chápe, když se potřebuji učit, někdy mi i pomáhá, rozhodně nám to ve vztahu nepřihoršilo! Ale záleží na tom, jak to mezi sebou máte, jací jste a tak. Přátelské vztahy se některé přetrhaly, některé zase vznikly. Je přirozené, že když se s těmi lidmi neuvidíš, vztah trošku oslábne. S některými se vídám hodně, s některými méně, ale když už se vidíme, tak si máme stále co říct, jako dřív. Pokud to je ten pravý, pokud máš pravé přátelé, ani tento zlom vám nezabrání spolu dobře vycházet... :)

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!