Vaše názory

Hodně štěstí

Článek jsem si musela přečíst, a jelikož mám studia na gymplu už dávno za sebou, tak se taky podělím o zážitky. První pololetí pro mě bylo peklo. Na základce jsem neměla potřebu se učit a tady to bylo prostě o něčem jiném. Každý druhý den jsem doma brečela, že chci pryč. Každý den učení. Málokdy jsem si dovolila vynechat, protože když nehrozila nějaká písemka, tak mohlo přijít zkoušení. Takže po tom půl roce, po každé nově probrané látce, jsem zasedla a učila se, a do maturity. Ale bylo to k něčemu dobré. Sice jsem v prváku propadala z fyziky, chemie a biologie, tak nakonec jsem je vytáhla na dvojky (jedničky měli jen premiatni), tedy kromě fyziky, kterou jsem opravdu nedávala a byla jsem ráda za trojku. Ale odmaturovala jsem s vyznamenáním a následné studium na VŠ už byla procházka růžovým sadem. A kdybych vejšku nedokončovala již při zaměstnání na plný úvazek, tak jsem dnes dublovaný inženýr ... takhle si musím vystačit s jedním titulem ;-) ...takže všem hodně štěstí good luck a nebojte se toho. L.
<a href="https://www.shicoolca.blogspot.cz" rel="nofollow">SHICOOLCA</a>

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!