Vaše názory

Re: Názor na přednášku

Moni, toto by se dalo zveřejnit jako článek. Zamyslela jsem se nad tím, co jsi teď napsala.. Díváš se na to asi více z detailu, podrobně. Já jsem zvyklá věci dávat nějak do globálu, nebo nevím jak to mám říct...Tak jako celkově - jako bych sečetla pozitiva a negativa života, a když to sečtu, tak život prostě je super. Každý život je "prostě super," tak myslím že život všech má možnost být super, tudíž mají stejné možnosti a jsou si rovni. Nikdy nikomu nic nespadne samo do ruk, každej prostě musí vynaložit alespoň minimální úsilí na to, aby něco dostal... A strašně mě mrzí,že člověk, ještě k tomu právník, některým lidem zavrhuje mít tu možnost mít se dobře.... Něco dostat.... Možná je to názor jako od nějakýho lempla, nevím, mám takovej pocit, ale dívám se na to teď a takhle... A když si to tak vše srovnám v hlavě, tak myšlenka, že existuje objektivní pravda, je směšná. Vždycky bude někdo nějak ovlivněn, ve většině případů podvědomě. Pro mě to je primitiv, co si hraje na boha... Ne.

Přidat nový příspěvek

KONTAKTY
                                                                                             Chcete se na něco zeptat? Máte návrh na dotazník, článek? Chcete 
 www.facebook.com/Baauuublog                                           něco zlepšit? Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte mě!